Nabídka ubytování na Kajmanských ostrovech

Vyberte si z naší široké nabídky ubytování na vaší dovolené na krásných Kajmanských ostrovech. Požádejte nás o NEZÁVAZNOU kalkulaci a předběžnou rezervaci.
The Ritz Carlton Grand Cayman
​od CZK 5480,--/osoba/noc

Jeden z nejluxusnějších resortů na Grand Cayman leží na jedné z nejkrásnějších částí sedmimílové pláže. Značka “The Ritz Carlton” je zárukou pro absolutně bezchybnou úroveň služeb. The Ritz uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

The Marriott Beach Resort & Spa

 

od CZK 4725,--/osoba/noc

Špičkový resort patřící do klasického řetězce Marriott. Resort nabízí špičkové služby. Leží na začátku 7 mílové pláže nedaleko centra George Townu.

Sunshine Suites Resort

 

od CZK 2460,--/osoba/noc

Cenově dostupnější boutiqový resort, leží velice blízko Sedmimílové pláže. Resort je provozován v “rodinném” stylu a nabízí, klidnou a domácí atmosféru. Služby jsou na vysoké úrovni. Resort zaujme středně náročné klienty.

Apartmány Plantana

 

od CZK 1850,--/osoba/noc
The Westin Beach Resort & Spa
od CZK 5620,--/osoba/noc

Nádherný resort na 7 mílové pláži. Nedávno prošel multimilionovou renovací. Služby jsou na velice vysoké úrovni. Resort uspokoji náročnější klienty. Vhodné též pro rodiny s dětmy.

Grand Cayman Beach Suites
od CZK 4125,--/osoba/noc

Dříve Hyatt Regency Grand Cayman, tento luxusní pouze “Suite”resort je vhodný pro velice náročné klienty. Leží na jedné z nejkrásnějších částí Sedmimílové pláže a patří k němu golfové hřiště Britannia

 

Apartmány Aqua Bay Club
od CZK 4200,--/osoba/noc

Krásné jedno a dvoupokojové apartmány přímo na 7 mílové pláži. Perfektně zařízené. Vhodné pro rodiny s dětmi, či pro klienty, kteří hledají soukromí a ubytování typu “doma pryč z domova”.

Apartmány Lacovia

 

od CZK 3700,--/osoba/noc

Nádherné apartmány přímo na pláži.

Shangri-La

 

od CZK 1450,--/osoba/noc

Nádherné apartmány přímo na pláži.